Рудар срещу Литекс във втория кръг на Шампионската лига

Рудар срещу Литекс във втория кръг на Шампионската лига Черногорският Рудар Плевля взе много добър аванс от два гола срещу Тре Фиори в първия квалификационен кръг на Шампионската лига. Рудар постигна рутинна победа с 3:0 при гостуването си в Сан Марино и на практика обезсмисли реванша след една седмица.

Футболистите на черногорския отбор имаха тотално надмощие през целия мач и решиха изхода от срещата още през първото полувреме.

Усени даде гол аванс за Рудар, след като бе точен в 31-та минута, а в 40-та Влахович удвои преднината на тима от Черна гора.

През второто полувреме футболистите на Рудар изпуснаха още няколко много добри ситуации, от които можеха да се възползват и да стигнат до още по-убедителна победа.

Все пак в последните секунди на даденото от съдията продължение на мача Йованович оформи крайния резултат в срещата.

Така Рудар вече гледа към мачовете с Литекс от втория квалификационен кръг на Шампионската лига.

Тре Фиори: Мичелети, Нардоне, Масерата, Канареза, Бенедетини, Тарини (73’ Амичи), Арута (89’ Грана), Мартини, Лиси, Андреини, Ванони (56’ Менин).

Рудар: Раданович, Секулич (60’ Мичич), Иванович, Игуманович, Бойович, Усени, Бърнович (75’ Минич), Томич (68’ Йованович), Рандйелович, Влахович, Божич.

01 юли 2010   10:16