Крайни резултати в 19-ия кръг на италианската Серия А

Наполи би Ювентус с 3:0

Крайни резултати в 19-ия кръг на италианската Серия А Наполи победи Ювентус с 3:0 в среща от 19-ти кръг в Серия А. Едисон Кавани се разписа на три пъти за класическия успех. Той откри резултата в 20-та минута и само седем по-късно удвои за 2:0. Кавани отбеляза и единственото попадение през втората част. В 54-та минута той вкара за крайното Наполи – Ювентус 3:0.
След победата Наполи заема вече второто място с актив от 36 точки, четири по-малко от лидера Милан. „Старата госпожа” е на шеста позиция с 31 точки.
Отборът на Сампдория обърна Рома от 0:1 до 2:1 в нервен мач с три голи и три червени картона. Той бе от 19-ия кръг в италианската Серия „А”. Столичани поведоха с гол на звездата Мирко Вучинич. В 18-ата минута той премина през целия отбор и откри резултата. През второто полувреме вратарят на Рома Жулио Серджио бе изгонен с директен червен картон. Поци вкара дузпата в 58-ата минута. Пълният обрат направи Губерти, който вкара в 83-ата минута. За втори жълт картон бе изгонен и Лучини от домакините в 87-ата минута. В даденото от съдията продължение Кастелдело също бе изгонен, заради второ официално предупреждение.
Крайни резултати в италианската Серия „А”

Рим. Крайни резултати в 19-ия кръг на италианската Серия „А”

Киево – Палермо 0:0
Катаня – Интер 1:2
Бари – Болоня 0:2
Чезена – Дженоа 0:0
Фиорентина – Бреша 3:2
Лацио – Лече 1:2
Милан – Удинезе 4:4
Парма – Каляри 1:2