Левски завърши 2:2 със словашкия Дубница

Левски завърши 2:2 със словашкия Дубница Левски завърши наравно 2:2 със словашкия Дубница в първата си контрола в кипърския курорт Агия Напа. "Сините" на два пъти повеждаха в резултата, но не успяха да съхранят победата. Първото попадение за столичани реализира 16-годишният Христо Попадийн, а във финалните минути се разписа и Исмаил Иса. Сините поведоха чрез юношата Христо Попадийн в 36-ата минута. Основна заслуга за гола имаше Гара Дембеле, който направи страхотен пробив отляво.Дубница изравни в самия край на полувремето от дузпа, която Брушко реализира за 1:1. Нарушението направи Дембеле, който задържа Тружка след центриране в наказателното поле.През втората част Ясен Петров смени целия състав, а Исмаил Иса можеше да вкара още с първото си докосване, но топката мина малко над напречната греда.

Няколко минути преди края Левски бе близо до победата, като точен за "сините" бе Исмаил Иса. След страхотен пас на Христо Йовов младият нападател прехвърли елегантно вратаря на Дубница и реализира за 2:1. В последните секунди грешка в отбраната на Левски обаче позволи на Горелка да вкара за 2:2

ЛЕВСКИ (I полувреме): Кирил Акалски, Стефан Станчев, Йордан Милиев, Христо Стамболийски, Веселин Минев, Мариан Огнянов, Владимир Гаджев, Христо Попадийн, Дарко Тасевски, Иван Горанов, Гара Дембеле

II полувреме: Божидар Митрев, Дъстли Мюлдер, Иво Иванов, Сержиньо Грийн, Марко Видович, Даниел Димов, Христо Йовов, Александър Александров, Жанвион Юлу-Матондо, Даниел Младенов, Исмаил Иса