Lifesport.bg:Бонев на път да извади Локомотив Пловдив срещу Полония

Lifesport.bg:Бонев на път да извади  Локомотив Пловдив срещу Полония Българският футболен отбор Локомотив Пловдив завърши с равенство 3:3 срещу Полония Варшава в контрола, играна в Марбея. В 7-ата минута Вальо Георгиев открадна една топка и започна атака за Локомотив, подаде топката към Сержиньо, а той - на Огунсото и голмайсторът излъга полския вратар за 1:0. Това е дебютен гол за Патрик Огунсото за „черно-белите” по време на лагера в Марбея. В 41-ата минута Мержелевски вкара за 1:1 от фаул, след като съдията отсъди нарушение пред дъгата на наказателното поле, след което капитанът на поляците шутира без футболистите да са се наредили, а съдията призна гола. Минута преди края на полувремето Боян Дойкич изби топката от гол линията след шут на полски футболист. Второто полувреме започна с гол за Полония, който Адамович вкара. Той влезе след почивката, шутира към вратата на Лучини, топката рикошира в крак на защитник и излъга стража на българите и влезе в мрежата зад него за 1:2. В 55-ата минута Кавдански вкара с глава след отлично центриране от фаул на Габор Ерош след нарушение срещу Янко Сандански за 2:2. Две минути по-късно Смоларек вкара за 2:3 с глава, след като остана непокрит от Дойкич. В 62-рата минута бе отсъдена дузпа за Локомотив, за нарушение срещу Дойкич. Христо Златински би в центъра и вкара за 3:3. На полувремето се е стигнало до минискандал между директора на Локомотив Христо Бонев и рефера на срещата, като Бонев е заплашил, че ще извади българския отбор от мача. Все още не е ясна причината.

ЛОКОМОТИВ: Т.Тодоров,Й.Тодоров,Кавдански ,Дойкич,С. Бенжелюн,Георгиев, ,Сандански, Златински, Коцев, Огунсото, Сержиньо (Лучини,Кики,Ерош, Марчев,Бариентос,Дюран, Раймонди, Краучнов,Витанов.Родригес

12 февруари 2011   22:27