Lifesport.bg: Литекс победи Лех Познан с 2:0, Черно море с 3 равенство

Локомотив София с хикс срещу Млада Болеслав,а Миньор срещу Университатя Крайова.

Lifesport.bg: Литекс победи Лех Познан с 2:0, Черно море с 3  равенство Черно море завърши 1:1 с лидера в чешката втора дивизия Дукла (Прага). Това трето поредно равенство в контролните срещи, които българите игрят на лагера си в Анталия. Чехите поведоха в 14-ата минута с попадение на Якуб Скленарж, който сам прехвърли вратаря Пиргов зая 0:1. В 21-ата минута естонецът Даниил Ратников изравни след меле в наказателното поле на чехите.
Шампионът на България Литекс победи шампиона на Полша Лех Познан с 2:0 в Белек. Головете вкараха Джерманович в 53-тата минута и Диуф в 84-ата.
Срещата на българския Локомотив София срещу петия в чешкото първенство Млада Болеслав на спортния комплекс Аркадия в Белек завърши при резултат 1:1. Головите положения липсваха, а а двата тима играха равностойно. Пет минути след като се появи в игра, новото попълнение в Локомотив тринидадецът Джамал Кларънс със самостоятелен пробив по дясното крило разстреля чешкия вратар Милер за 1:0 в 50-ата минута. Десет минути по-късно след удар на Менди, топката рикошира в тялото на бранител, обърка вратаря на българите Галев и влезе във вратата му за 1:1.
В друга контрола Миньор Перник завърщи при резултата 0:0 с Университатя Крайова.

12 февруари 2011   22:44