Лудогорец победи Дукла Прага, Славия загуби от Петролул

Славия загуби от Петролул Плоещ с 0:1 в Анталия. Единственото попадение в мача отбеляза Катарама в 54-ата минута.Славия продължи да разочарова в кон Хитът в зимните трансфери Лудогорец (Разград) завърши с победа лагера си в турския курорт Анталия. Зелените от Разград се наложиха с 2:1 (1:1) над някогашното чешко величие Дукла (Прага), а отново се разписа Тодор Колев.Чехите откриха резултата в 16-ата минута, като отново причината беше елементарна грешка. Лудогорци загубиха топката в центъра на терена, а дългото подаване по дължина на терена не беше пресечено от нито един защитник. Вратарят Емил Михайлов също не реагира по най-добрия начин и улесни още повече пражките футболисти, които откриха резултата.Тодор Колев изравни в 28-ата минута и вкара третия си гол в последните два мача. Крайното 2:1 оформи друг бивш футболист на Славия- Антонио Павлов, в 73-ата минута.

Славия - Петролул Плоещ 0:1

0:1 Катарама 54

Славия: Кунчев, Дяков (18-Дениран), Генев, Том, Пеев, Божов, Христов, Юруков, Филипов, Димитров (23-Жуниньо), Сечков

Петролул Плоещ: Ръмучану, Кържа, Любинкович, Паун, Стойка, Бенга, Влад, Гърляну, Бохуш, Димитру, Оприца (С.Стойка, Михай, Плеканчук, Катарама)

16 февруари 2011   00:51