Mладежите паднаха с 1:4 от Сърбия

Българският национален отбор до 21 години загуби с 1:4 като гост на връстниците си от Сърбия в контролна среща, която се игра на стадион "ФК Инджия".Възпитаниците на Михаил Мадански ще изиграят още една приятелска среща със западните ни съседи, преди старта на квалификациите за Европейското първенство през 2013 година. Играчът на Цървена Звезда Дарко Лазович откри резултата за сърбите в 4-та минута, но Момчил Цветанов от Литекс направи 1:1 в 11-та минута. Лазович се разписа отново за 2:1 в 25-та минута, а нападателят Стефан Шчепович в 31-та минута. Халфът на ОФК Београд Саша Маркович пък оформи крайния резултат 4:1 с гол, който падна в 76-та минута.

Ето и стартовият състав на България: Пламен Илиев (Левски), Георги Пашов (Чавдар Етрополе), Георги Терзиев (Черноморец Бургас), Пламен Димов (Черноморец Поморие), Атанас Дреновички (Лудогорец), Георги Костадинов (Черноморец Поморие), Иван Вълчанов (Чавдар Етрополе), Александър Тонев (ЦСКА), Георги Миланов (Литекс), Момчил Цветанов (Литекс), Мартин Тошев (Черноморец Бургас).