Спортни новини в спорт портал Lifesport.bg - футбол, фитнес, здраве, красота, бойни спортове, автомобили и спортни клюки. Спорт и футбол в интернет Десислава  
LifeSport.Bg Logo
RSS feed icon

















Световното първенство по футбол в ЮАР по Канал 1

ТВ ПРОГРАМА

Световното първенство по футбол в ЮАР по Канал 1 По традиция БНТ ще предава пряко почти всички двубои от световното първенство по футбол в ЮАР. По време на вторите мачове от груповата фаза две срещи ще се излъчат на запис, тъй като по същото време Канал 1 ще покаже битките от Световната лига на волейболните национали. Осем от двубоите в третата фаза на групите пък ще минат на запис, защото тогава всички мачове ще се играят по едно и също време. Казано в резюме – от 64 двубоя Канал 1 ще предава 54 директно.
Зрителите, разполагащи с HD тунери на своите телевизори и абонирани за този пакет програми, пък ще се наслаждават на уникална и невиждана досега картина, тъй като абсолютно всички мачове по БНТ от Мондиала в ЮАР ще се излъчват в HD формат.


Дата/час Мач Начин на излъчване Коментатор
ГРУПОВА ФАЗА
11юни,17:00 ЮАР - Мексико пряко Н. Ибришимов
11юни,21:30 Уругвай - Франция пряко Ив. Ангелов
12 юни,14:30 Южна Корея - Гърция пряко Петър Василев
12 юни,17:00 Аржентина - Нигерия пряко Н. Ибришимов
12 юни,21:30 Англия - САЩ пряко Ив. Ангелов
13 юни,14:30 Алжир - Словения пряко Петър Василев
13 юни,17:00 Сърбия - Гана пряко Ив. Ангелов
13 юни,21:30 Германия - Австралия пряко Н. Ибришимов
14 юли,14:30 Холандия - Дания пряко Петър Василев
14 юни,17:00 Япония - Камерун пряко Петър Иванов
14 юни,21:30 Италия - Парагвай пряко Ив. Ангелов
15 юни,14:30 Н. Зеландия - Словакия пряко Р. Любомиров
15 юни,17:00 Кот д`Ивоар - Португалия пряко Петър Иванов
15 юни,21:30 Бразилия - КНДР пряко Н. Ибришимов
16 юни,14:30 Хондурас - Чили пряко Р. Любомиров
16 юни,17:00 Испания - Швейцария пряко Петър Василев
16 юни,21:30 ЮАР - Уругвай пряко Ив. Ангелов
17 юни,14:30 Аржентина - Южна Корея пряко Н. Ибришимов
17 юни,17:00 Гърция - Нигерия пряко Петър Василев
17 юни,21:30 Франция - Мексико пряко Ив. Ангелов
18 юни,14:30 Германия - Сърбия пряко Н. Ибришимов
18 юни,17:00 Словения - САЩ пряко Петър Иванов
18 юни,21:30 Англия - Алжир пряко Петър Василев
19 юни,14:30 Холандия - Япония пряко Р. Любомиров
19 юни,17:00 Гана - Австралия неп. запис от 19:50 Ив. Ангелов
19 юни,21:30 Камерун - Дания пряко Н. Ибришимов
20 юни,14:30 Словакия - Парагвай пряко Петър Василев
20 юни,17:00 Италия - Нова Зеландия пр. ІІ полувр. от 18:00 Н. Ибришимов
20 юни,21:30 Бразилия - Кот д`Ивоар пряко Ив. Ангелов
21 юни,14:30 Португалия - КНДР пряко Петър Иванов
21 юни,17:00 Чили - Швейцария пряко Н. Ибришимов
21 юни,21:30 Испания - Хондурас пряко Ив. Ангелов
22 юни,17:00 Мексико - Уругвай неп. запис от 19:50 Петър Иванов
22 юни,17:00 Франция - ЮАР пряко Петър Василев
22 юни,21:30 Гърция - Аржентина пряко Н. Абришимов
22 юни,21:30 Нигерия - Южна Корея пълен запис от 1:00 Р. Любомиров
23 юни,17:00 САЩ - Алжир неп. запис от 19:55 Петър Иванов
23 юни,17:00 Словения - Англия пряко Ив. Ангелов
23 юни,21:30 Австралия - Сърбия пълен запис от 1:00 Р. Любомиров
23 юни,21:30 Гана - Германия пряко Петър Василев
24 юни,17:00 Парагвай - Нова Зеландия неп. запис от 19:00 Петър Василев
24 юни,17:00 Словакия - Италия пряко Ив. Ангелов
24 юни,21:30 Дания - Япония пълен запис от 1:00 Р. Любомиров
24 юни,21:30 Камерун - Холандия пряко Н. Ибришимов
25 юни,17:00 КНДР - Кот д`Ивоар неп. запис от 19:00 Петър Иванов
25 юни,17:00 Португалия - Бразилия пряко Н. Ибришимов
25 юни,21:30 Швейцария - Хондурас пълен запис от 1:00 Р. Любомиров
25 юни,21:30 Чили - Испания пряко Петър Василев
ОСМИНАФИНАЛИ
26 юни,17:00 1А - 2В (мач 49) пряко Петър Иванов
26 юни,21:30 1С - 2D (50) пряко Ив. Ангелов
27 юни,17:00 1D - 2С (51) пряко Р. Любомиров
27 юни,21:30 1В - 2А (52) пряко Н. Ибришимов
28 юни,17:00 1Е - 2F (53) пряко Ив. Ангелов
28 юни,21:30 1G - 2Н (54) пряко Петър Василев
29 юни,17:00 1F - 2Е (55) пряко Петър Василев
29 юни,21:30 1Н - 2G (56) пряко Н. Ибришимов
ЧЕТВЪРТФИНАЛИ
2 юли,17:00 Поб.53 - Поб.54 (57) пряко Ив. Ангелов
2 юли,21:30 Поб.49 - Поб.50 (58) пряко Петър Василев
3 юли,17:00 Поб.52 - Поб.51 (59) пряко Н. Ибришимов
3 юли,21:30 Поб.55 - Поб.56 (60) пряко Петър Василев
ПОЛУФИНАЛИ
6 юли,21:30 Поб.58 - Поб.57 (61) пряко Н. Ибришимов
7 юли,21:30 Поб.59 - Поб.60 (62) пряко Ив. Ангелов
МАЧ ЗА ТРЕТО МЯСТО
10 юли,21:30 Заг.61 - Заг.62 пряко Ив. Ангелов и
Н. Ибришимов
ФИНАЛ
11 юли,21:30 Поб.61 - Поб.62 пряко Ив. Ангелов и
Н. Ибришимов

SEO-X Social Bookmarking Button

    << върни се назад Автор: Антон Петров
    12 юни 2010   10:32



      • В момента няма публикувани мнения!


Още за ЮАР & Worldcup2010:
Испания спечели първа световна титла в историята си, 1:0 срещу Холандия
Диего Форлан бе избран за най-добър играч на Мондиал 2010
Октоподът Паул избра Испания за световен шампион, а германците ще са трети
Луис Суарес: Срещу Германия ще играем до смърт
Испания победи с 1:0 Германия и се класира за финала на Мондиал 2010





    Спорт  |   За LifeSport.BG   |   Реклама в сайта   |   Контакти с нас
Партньори: bestnews.bg   |   www.beachsoccer.bg |   NUDE.him.bg
Подходящо за лица над 18 години!
Ползване на статии - само с линк към LifeSport.bg  | тел: 0889622324 |     Google PageRank
дизайн.NVS