Изгониха Страхил Балов от Левски въпреки купата

Бившият национал Пламен Христов ще води тима

Изгониха Страхил Балов от Левски въпреки купата Ръководството на носителя на купата на страната при жените Левски Сиконко уволни изненадващо за някои наставника на тима Страхил Балов, въпреки че преди около седмица "сините" спечелиха първия си трофей от 2006-та година насам - Купата на България. Балов пое тима в края на миналото първенство и го класира на 3-то място, като загуби в полуфинала от шампиона ЦСКА.

Бившият разпределител на националния ни тим Пламен Христов ще наследи Балов начело на Левски Сиконко. Досега той бе помощник на "сините" и се очаква да води тима до края на първенството.

<< върни се назад Автор: Светослав Костов
    17 февруари 2009   18:04