ЦСКА - първи след редовния сезон

Марек взе втора победа в Бургас

ЦСКА - първи след редовния сезон Шампионът ЦСКА ще завърши като победител редовния сезон в Националната волейболна лига, след като 2 кръга преди края на турнира в Бургас е недостижим на върха в класирането. Волейболистите на треньора Александър Попов взеха победата срещу Арда с 3:0 гейма (25:10, 25:14, 25:12) и събраха 66 точки и са недостижими на първото място в класирането.

Отборът на Марек Юнион Ивкони взе втора победа на последния турнир преди началото на плейофите в мъжкото ни волейболно първенство и запази шансове да атакува 4-то място във временното класиране. След успеха срещу Арда с 3:0 гейма вчера, волейболистите от Марек взеха втора победа с 3:0 (25:18, 25:19, 25:23) - този път срещу Черно море БАСК.
Решаващият мач за 4-то място между Марек Юнион Ивкони и Пирин Разлог е в събота в зала "Младост" в Бургас.
В другия мач от програмата, който завърши вече, Левски Сиконко надигра Монтана с 3:0 гейма (25:10, 30:28, 25:23) и направи крачка към 2-то място в крайното класиране. Вчера "сините" загубиха от ЛукОйл Нефтохимик с 1:3 гейма.

Резултатите от срещите от втория кръг на турнира по
волейбол в Бургас, който ще определи крайното класиране в шампионата преди плейофите:

Черно море - Марек Юнион Ивкони - 0:3 /18:25, 19:25, 23:25/
и Монтана - Левски Сиконко - 0:3 /10:25, 28:30, 23:25/
ЦСКА - Арда - 3:0 гейма (25:10, 25:14, 25:12)
По-късно играят: ЛукОйл Нефтохимик - Пирин.

<< върни се назад     20 март 2009   18:17