Ботев (Пловдив) с трета победа за сезона,Славия разгроми Берое с 6:1

• Отборите на Черноморец (Бургас) и Локомотив (Пловдив) завършиха при резултат 1:1 в Бургас, в последния мач от четвъртия кръг на "А" група. Рангел Абушев изведе гостите напред в резултата в 34-ата минута, възползвайки се от грешка на вратаря на домакините Стоян Колев. В 55-ата минута Яник Боли с красиво изпълнение от въздуха изравни резултата.Пирин (Гоце Делчев) с успех във Велико Търново
    Новакът в „А” група Пирин (Гоце Делчев) постигна третата си победа за сезона и втора като гост. В мач от четвъртия кръг на първенството отборът от Гоце Делчев се наложи като гост над Етър с 1:0. Единственото попадение падна в 51-ата минута и негов автор бе Алвин Ходжа.За Етър това е трета загуба за сезона.Ботев (Пловдив) с трета победа за сезона
    Ботев (Пловдив) победи с 3:1 като домакин Монтана в мач от четвъртия кръг на „А” група. Изненадващо първи до гол стигнаха гостите. В 22-ата минута Мирослав Антонов се възползва от грешка на отбраната и вратаря на Ботев, и откри резултата. В 34-ата минута новото попълнение на Ботев Виера възстанови равенството. В 55-ата минута голмайсторът на Ботев Иван Цветков направи резултата 2:1 с петото си попадение за сезона. В 85-ата минута Цветков бе повален в наказателното поле на Монтана и Ботев получи дузпа. Наказателният удар бе реализиран от Мариян Огнянов за крайното 3:1.
    Славия победи с 6:1 Берое в мач от четвъртия кръг на „А” група. За „белите” това е втора победа за сезона.
    Играчите на треньора Мартин Кушев имаха пълно превъзходство през по-голямата част от мача.
    Гостите започнаха по-активно но вратарят на Славия Георги Петков спаси опасни удари в първите минути на Каядо и Ливраменто.
    Жуниньо откри резултата в 35-ата минута от дузпа за нарушение срещу Здравко Лазаров. Две минути по-късно Павле Попара покачи на 2:0. В самото начало на второто полувреме Славия получи втора дузпа, като този път точен бе Лазаров. В 55-ата минута Педро върна едно попадение. Жуниньо в 75-ата минута, Лазаров в 80-ата и резервата Петър Димитров в 83-ата минута оформиха крайното 6:1.За Берое това бе втора загуба в шампионата.