ЦСКА с 3-та победа в контролите в Агия Напа

Червените удариха и динамо Минск с 2:1

ЦСКА с 3-та победа в контролите в Агия Напа Отборът на ЦСКА записа 3-та поредна победа по време на лагера на тима в кипърския курорт Агия Напа. Червените надиграха белоруския Динамо Минск с 2:1 след попадения на Йордан Тодоров в 43-та минута и на Маркиньос от дузпа в 74-та. Динамо успя да върне 1 попадение чрез Кисляк в 82-та минута.

Тодоров се разписа 2 минути преди края на първата част след отличен пас на дошлия от Ботев нападател Дормушали Саидходжа. 30 минути след подновяването на играта Маркиньос отбеляза втория гол за "червените", след като реализира дузпа за нарушение срещу Руи Мигел.
8 минути преди края на контролата Кисляк вкара почетното попадение за Динамо Минск.

Утре ЦСКА ще изиграе последната си контрола в Кипър срещу Виктория Пилзен от Чехия.

<< върни се назад Автор: Светослав Костов
    30 януари 2009   18:08