Ботев победи Спартак (Пд) пред шоу на Ултраси

Ботев победи Спартак (Пд) пред шоу на Ултраси Шоу си спретнаха феновете на Ботев по време на днешната контрола срещу Спартак (Пловдив), която “канарчетата” спечелиха с 3:1. Десет минути преди края на двубоя на терена нахлу гол фен, който бе последван от още привърженици. Ултрасите на Ботев направиха шеговит опит да съблекат единия страничен съдия, след което главният рефер Владимир Вълков прекрати двубоя.Всички голове в срещата паднаха през първата част.Бившият играч на Локо (Пловдив) Добрин Орловски, който вкара две попадения от пряк свободен удар в 34-ата и 40-ата минути. Един гол добави Тодор Тимонов в 27-ата минута, а за Спартак се разписа Площаков в 41-ата минута.

Ботев: Арсов, Орловски, Попов, Гаров, Станков, Божков, Темиле, Манчев, Тодоров, Тимонов, Семерджиев (Тошев, Каби, Гаджалов, Василев, Петков, Аврамов, Витанов)

Спартак (Пд): Стойчев, Аргиров, Симеонов, Ибрахим, Терзиев, Мекиков, Коларов, Трифонов, Стаев, Стоянов, Площаков (Здравков, Генчев, Шукри, Слаев, Христов, Бекриев, Фанев, Манев)

28 февруари 2009   17:00