ЦСКА вкара 3 гола и в Пловдив

Червените не оставиха много шансове на Локомотив

ЦСКА вкара 3 гола и в Пловдив Отборът на ЦСКА взе поредната си победа след назначаването на Любослав Пенев за треньор - този път с 3:1 като гост на състава на Локомотив на стадиона в парк "Лаута".
И двата отбора бяха силно затруднени от на моменти ураганния вятър над Пловдив, но по-добре в него се ориентираха играчите на ЦСКА.
Шампионите стигнаха до гол още в 10-та минута, когато Иван Иванов засече с глава центриране на Маркиньос. Локомотив успя да изравни от дузпа в самия край на първото полувреме - Кирил Котев фаулира Даксон в наказателното поле, а Делибашич реализира от бялата точка.
ЦСКА увеличи оборотите през втората част и логично стигна до нови 2 гола - 10 минути след подновяването на играта Руи Мигел отново изведе гостите напред в резултата след точен удар с глава.
В добавеното от съдията Ристосков време на двубоя Александър Тонев центрира отдясно към Руи Мигел, който отблизо отбеляза втория си гол в мача.