Черно море и с помоща на съдията не победи 10 от Черноморец

Черно море и с помоща на съдията не победи 10 от Черноморец Отборите на Черноморец и Черно море завършиха 0:0 в среща от 19-ия кръг на "А" група.домакините играха с човек по-малко на терена, след като Николай Николов бе изгонен в 30-ата минута. Въпреки това бургазлии владееха инициативата през по-голямата част от срещата, но за сметка на това Черно море пропуснаха по-чистите положения чрез Манолов и Юруков. Това беше първа грешна стъпка за Черно море през пролетта след три поредни победи. За последно варненци не бяха печелили в шампионатен мач на терена на ЦСКА, където на 8 ноември завършиха 1:1. Въпреки това варненци остават на 3-о място и след този кръг, защото имат четириточки от следващия Литекс - 36 срещу 32. Отборът на Красимир Балъков е девети с 23 точки.
Черноморец - Черно море 0:0
Черноморец: Стоянов, Дянков, Николов, Кръстев, Старокин (92 - Трайков), Цонков, Марсио Нуньо, Карбони (87 - Петров), Траянов, Стоимирович (67 мин - Платини), Божилов
Черно море: Пиргов, Димов (67 мин - Стоянов), Ал. Александров, Домакинов, Бачев, Кулибали (83 - Т. Колев), Георгиев, Илиев, Манолов, Алекс, Юруков
Жълти картони: Старокин, Кръстев (Черноморец); Димов, Манолов, Бачев (Черно море)
Червен картон: Николов (Черноморец)
Съдия: Стефан Спасов ; Стадион: „Лазур"