Селекционерът на националния ни отбор по футбол Станимир Стоилов заяви на пресконференция, че вече е наясно със състава за гостуването на Ирландия в среща от квалификациите за световното първенство. Мачът е в Дъблин от 21 и 45 в събота вечерта.
Стоилов все още има колебания за двойката централни защитници и за лявата зона на защитата.
По повод десния защитник Живко Миланов, който и продължава да тренира индивидуално на облекчен режим, Стоилов заяви, че едва днес ще знае повече и за неговото здравословно състояние.
В двустранната игра на националния отбор Станимир Стоилов използва и петима младежки национали, които се готвят с мъжете - Николай Чипев, Мариян Огнянов, Виктор Генев, Даниел Златков и Лъчезар Балтанов.
Днес националите ще тренират от 16 часа на Националния стадион "Васил Левски", а утре заминават за Дъблин.