Данчо Тодоров- дузпата изведе ЦСКА на върха

Данчо Тодоров- дузпата изведе ЦСКА на върха С два гола от дузпа на Йордан Тодоров в 23-ата и 76-ата минута ЦСКА победи Славия с 2:1 и червените излезоха на върха.Двубоят започна с домакински натиск на ЦСКА, но без положения пред двете врати. В 9-та минута Руи Мигел тресна горната греда, но секунди след това прозвуча сигнал за засада.В 14-та минута трибуните на "Българска армия" се смълчаха, след като Дениран Ортега откри резултата за Славия. Заучено положение изпълнено от бившите играчи на ЦСКА Мартин Керчев и Митя Морац позволиха на нигериеца да разстреля Ивайло Петров от упор за 1:0.Мачът ще се запомни и със завръщането на Здравко Лазаров след тежка контзия, който влезе като резерва.

ЦСКА - СЛАВИЯ 2:1
0:1Ортега 13,1:1Данчо Тодоров(23-д),2:1 Данчо Тодоров(76-Д)
ЦСКА: Петров, Минев, Котев, Иванов, Машадо, Тодоров, Янчев, Маркиньос, Силва, Удоджи, Руи Мигел
Славия: Господинов, Дяков, Петков, Морац, Петров, Карлос, Попара, Ристич, Керчев, Ортега, Дубала

<< върни се назад     05 април 2009   21:32

12 август 2015 04:05   |   Bradley   |     |
  29 май 2011 13:46   |   dsfziohiu   |     |
  12 май 2011 10:06   |   Vyolet   |     |
Haahhaha. I’m not too bright today. Great post!