Пирин победи Сливен,Ботев закичи 3 гола на Локо Мездра на Цветница

Пирин успя да победи драматично Сливен като домакин с 3:1, след като последните десет минути от мача "войводите" играха без вратаря си.
Канарчетата победиха в Ловеч Локомотив Мездра с 3 : 1, заради лишаване от домакинство за два мача.Символичните домакини откриха резултата след четвърт час игра чрез Красимир Кръстев, който не сгреши, след като бе изведен отлично сам срещу вратаря Левашки.Още в следващата акция на пловдивчани те удвоиха аванса си, а този път точен бе Орловски. Бранителят стреля от фаул и след ришокет топката влетя неспасяемо зад Левашки.В 61-ата минута съдията Станислав Ставров отсъди дузпа за нарушение срещу Саша Симинович. Сърбинът бе точен от бялата точка и намали преднината. Крайнят резултат бе оформен от Тодор Тимонов, който влезе като резерва в 90-ата минута.

Пирин - Сливен 3:1
Пирин: Макенджиев, Бодуров, Коемджиев, Г. Георгиев, Стоев, Паланков, Виатнов, К. Николов, Галчев, Коцев, Делев
Сливен: Чавдаров, К. Стоянов, Величков, Ив. Янев, Петров, К. Янев, Миндев, Илия Илиев, Петканов, Ив. Стоянов, Ямуков
Голмайстори: 0:1 Мирослав Миндев 16, 1:1 Георги Георгиев 45, 2:1 Калоян Стоянов 87, 3:1 Кирил Николов 90+3 - дузпа
Стадион: "Христо Ботев"-Зрители: 1000

Ботев Пд: 22. Станев, 3. Божков, 5. Орловски, 7. Андонов, 9. Темиле, 14. Харизанов, 15. Попов, 17. Кръстев, 20. Манчев, 24. Гаров (к), 25. Станков;
Локомотив Мездра: 21. Левашки, 6. Христозов, 8. Анев, 22. Цветкович, 25. Трифонов, 3. Симоеш, 7. Илиев, 10. Фонсека, 20. Филипов, 15. Симонович (к), 19. Каранейчев.

<< върни се назад     12 април 2009   19:00