Локо Пд и Ботев нанесоха загуби на Славия и Бела

Отборът на Локомотив Пд нанесе трета поредна загуба на Славия с 2:1 в Пловдив в среща от 22-ия кръг на "А" група. Попаденията за "черно-белите" отбелязаха Дани Кики и Даксон от дузпа, а Попара бе точен за гостите. Тяхната слаба форма продължава трети пореден кръг, след предишните две седмици загубиха от ЦСКА като гости и от Спартак (Варна) като домакини. Победата, която бе трета от четири пролетни домакинства за "железничарите", можеше да бъде и по-убедителна, но Делибашич и капитанът Димитър Илиев изпуснаха невероятни положения. В последните секунди "белите" можеха да изравнят, но първо Галин Иванов удари греда, а след това и Дубала пропусна сам срещу Акалски.
Отборът на Ботев Пловдив постигна ценна победа в борбата за оцеляване в "А" група, след като "канарчетата" удариха с 2:0 последния в класирането Беласица. Резултатът е почти фатален за петричани, за които изпадането във втора дивизия вече е въпрос на време.Пловдивчани поведоха още в 17-та минута, когато защитник на Беласица сбърка и топката се озова в Николай Манчев, който с далечен удар по диагонала прати топката във вратата на Белло. В 24-та минута след грешка на вратаря Станев, Иво Михайлов насочи с глава топката в опразнената врата на Ботев, но Даниел Божков изби топката от гол линията. Ботев подпечата своята победа в 58-та минута, когато Аврамов подаде на Орловски, който след това преодоля Белло и на празна врата направи резултата 0:2. Беласица завърши мача с човек по-малко, след като в 60-та минута Росен Пътников получи втори жълт картон от съдията Станислав Тодоров заради нарушение срещу Андонов.
Беласица - Ботев (Пд) 0:2.
Голмайстори: 0:1 Манчев (17), 0:2 Орловски (58).
Беласица: 12. Белло, 17. Пътников, 23. Бикай, 5. Стоев, 4. Генов, 8. Софрониев, 22. Огнянов, 7. Сертич, 20. Михайлов, 10. Йорданов, 15. Георгиев;

Ботев (Пд): 22. Станев, 3. Божков, 2. Василев, 24. Гаров (к), 17. Кръстев, 15. Попов, 9. Темиле, 10. Тимонов, 20. Манчев, 5. Орловски, 7. Андонов.

Локомотив(Пловдив) - Славия 2:1
Стадион "Локомотив": 3000 зрители
Време - топло, слънчево
Голмайстори: 1:0 Кики 9, 1:1 Попара 24, 2:1 Да Силва 51-дузпа
Главен съдия: Антон Генов от Габрово, помощници: Кирил Манолов от София Състави:
Локомотив(Пловдив) - Акалски, /53-Ставрев/, Кюмюрджиев, Мечечиев, Николов, Сингбо, Том, Милотинович, Даксон да Силва /82-Караманов/, Кики /73-Писаров/, Илиев, Делибашич
Славия - Господинов, Дяков /7-Владимир Иванов/, Петков, Петров, Кавдански, Карлос, Попара, Керчев, Дубала, Ортега /75-Бето/ Ристич, /70-Галин Иванов/

12. Вихрен 21 18 - 27 22
13. Миньор Пк 21 14 - 30 21
14. Ботев Пд 22 21 - 35 21
15. Спартак Вн 21 15 - 29 19
16. Беласица 22 16 - 43 14

<< върни се назад     17 април 2009   21:21

29 септември 2011 16:35   |   Cheap software online   |     |
VWlZ2x The topic is pretty complicated for a beginner!...