ЦСКА с 10 победа към титлата,Литекс спечели срещу Локо(Пд) с 3:0

Славия игра за Спартак(Вн) и победи Вихрен

ЦСКА с 10 победа към титлата,Литекс спечели  срещу Локо(Пд) с 3:0 Отборът на Литекс спечели с 3:0 срещу тима на Локомотив Пд в мач от 25-я кръг на А група. "Оранжевите" решиха всичко в рамките на 12 минути през първата част. С два гола се отличи Крум Бибишков, а един добави Манолев.
ЦСКА спечели за десети пореден път през пролетта, след като победи с 1:0 като гост стабилния тим на Черноморец в мач от 25-я кръг на А група. Голмайстор в 50-ата минута беше Дормушали Саидходжа
Славия спечели първа победа след пет поредни поражения, след успех като гост с 2:1 на Вихрен в мач от 25-я кръг на А група.

Черноморец - ЦСКА - 0:1 (0:0)
голмайстор: 0:1 Дормушали Саидходжа 50
стадион: "Лазур"-зрители: 10 000
главен съдия: Христо Ристосков
жълти картони: Маркиньос(ЦСКА)
Черноморец - Борел, Дянков, Николов, Кръстев, Старокин, Цонков, Марсио Нуньо, Траянов, Карбони (54-Светлин Симеонов), Фернандес (76-Дуду), Божилов (55-Мишел Платини)
ЦСКА - Петров, Виданов, Котев, Иван Иванов, Машадо, Янчев (86-Николай Чипев), Маркиньос (69-Зехиров), Минев, Удоджи (52-Давид Силва), Мигел, Саидходжа

Литекс - Локомотив с 3:0 - 3:0 (3:0)
голмайстори: 1:0 Крум Бибишков 22-дузпа, 2:0 Крум Бибишков 27, 3:0 Станислав Манолев 39
Стадион: Ловеч-Зрители: 600
Главен съдия: Стефан Спасов
Жълти картони - Занев и Николов(Литекс); Сечков, Том и Сингбо(Локомотив)
Литекс - Голубович, Манолев, Барт, Петков, Занев, Уелингтом (33-Николов), Шандор, Кишишев (69-Нифлор), Дока (72-Цветанов), Сандриньо, Бибишков
Локомотив Пд - Ставрев, Караманов, Милутинович, Илиев, Писаров (78-Марчев), Данов (70-Лазаров), Том, Сечков (46-Николов), Мечечиев, Кюмюрджиев, Сингбо

Вихрен - Славия - 1:2 (0:0)
голмайстори: 0:1 Дениран Ортега 57, 1:1 Христос Маладенис 90, 1:2 Бето 90+1
главен съдия: Ахмед Ахмед
жълт картон: Борислав Павлов (Вихрен)
Вихрен: Лучини, Павлов, С. Георгиев, Джоров, В. Георгиев, Еривертон, Маладенис, Сантош (79-Кирил Андреев), Зографакис (62-Джайеоба), Златковски (49-Ешкердиня), РусевСлавия: Петров, Дяков, Кавдански, Р. Петров, Морац, Карлос, Попара (76-Керчев), Бето, Дубала, Николов, Ортега (90-Вълев)

<< върни се назад     03 май 2009   11:59