България загуби от Израел с 3:4 при младежите

Младежкият национален отбор на България направи поредната си издънка, губейки с 4:3 от гостуващия тим на Израел в мач от шеста квалификационна група за Евро'2011, игран на стадион "Георги Аспарухов" в София. "Сините" от Близкия изток поведоха с 3:1 в 54-та минута, но с голове на Цветанов и Иванов селекцията на Иван Колев се добра до равенството - 3:3. В последните минути израелтяните обаче отново вкараха във вратата на Караджов и си тръгнаха с пълен успех.Нашите играха едно полувреме с човек по-малко, след като изгряващата звезда на Пирин Спас Делев получи червен картон непосредствено преди почивката заради неспортсменска проява.
България - Израел - 3:4 (1:2)
голмайстори: 1:0 Лъчезар Балтанов 3, 1:1 Лирой Цейри 7, 1:2 Барам Киял 29, 1:3 Тото Тамуз 54, 2:3 Момчил Цветанов 59, 3:3 Иван Иванов 66, 3:4 Бен Сахар 90

стадион: "Георги Аспарухов"