ЦСКА загуби с 1:3 oт Жилина

ЦСКА загуби с 1:3 oт Жилина Отборът на ЦСКА загуби с 1:3 от словашкия Жилина в първия си мач от лятната подготовка. Двубоят се игра на стадион "Жак Леман Арена" в градчето Санкт Вайт пред около 50 зрители.Отборът на Жилина, който миналата есен елиминира Левски в Купата на УЕФА излезе напред с гол на Адауто в седмата минута. Същият състезател отбеляза гол на "сините" при победата с 1:0 на своя тим като гост на ст. "Георги Аспарухов на 2.10.2008.Участието на много нови играчи в състава на ЦСКА си каза думата и играта на тима бе доста посредствена. В самия край на полувремето "червените" инкасираха ново попадение, дело на Йеж.През втората част и двамата треньори пуснаха в игра резервите си. Шест минути преди края Дормушали Саидходжа намали за 1:2, но малко след това от дузпа реализирана от Гадар, словаците възстановиха преднината си от два гола и при 3:1 в тяхна полза двубоят завърши.
ЦСКА - Жилина 1:3.

Голмайстори: 0:1 Да Силва (7), 0:2 Йеж (45), 1:2 Саидхожа (84), 1:3 Гадар (88).

ЦСКА: Петров, Бранеков, Костадин Стоянов, Камачо, Минев, Петров, Иван Стоянов, Арибас, Сан Еметерио, Руи Мигел, Делев (Чавдаров, Ковачев, Котев, К. Янев, А. Зехиров, Силва, Морозс, Маркес, Саидходжа).

ЖИЛИНА: Дубравка, Ангелович, Гулдан, Лейтнер, Рилке (Гадар), Да Силва, Йеш, Пиачек, Шоуек, Владавич, Летава (Перниш, Перекста, Владкович, Кадар, Оравец, Квешич, Користек, Бабатунде).

<< върни се назад     30 юни 2009   13:43