ЦСКА врътна 3:3 с Дуисбург за радост и на букмекърите

ЦСКА врътна 3:3 с Дуисбург за радост и на букмекърите Отборът на ЦСКА завърши при резултат 3:3 в контрола срещу немския втородивизионен Дуисбург. Головете за "червените" отбелязаха Маркиньос, Котев и Иван Стоянов."Армейците" дръпнаха с гол "от съблекалнята", дело на Маркиньос, който във втората минута с хубав удар от границата на пеналта откри резултата.13 минути по-късно Кирил Котев с глава покачи на 2:0, след като се възползва от отлично центриране на Тодор Тимонов.В 21-ата минута трансферната бомба в тима на вицешампионите Тимонов асистира на друго ново попълнение - Иван стоянов, който от няколко метра прехрърли стража на немците Щарке."Зебрите" отговориха с гол за 3:1 в 38-ата минута, когато Н'Дайе се възползва от центриране от пряк свободен удар в с глава намали резултата. По-активната игра на немците даде резултат, материализиран и във втори гол, дело на Диабанг, разписал се с глава, две минути преди края на полувремето.
Беше изминал малко повече от час игра, когато резервния вратар на ЦСКА Иван Караджов на два пъти се намеси великолепно, за да запази крехката предина на българите. Добрата игра на младия страж обаче не бе достатъчна и Дуисбург успяха да изравнят до 3:3 с гол в 71-ата минута на влезлия през втората част Кристиан Тиферт.При този резултат дойде и последния съдийски сигнал на атрактивната реферка г-жа Шет.
ЦСКА - Дуисбург - 3:3
голмайстори: 1:0 Маркиньос 2, 2:0 Кирил Котев 16, 3:0 Иван Стоянов 21, 3:1 Момар Н'Диае 38, 3:2 Мамаду Диабанг 43, 3:3 Кристиан Тиферт 71

За ЦСКА: Здравко Чавдаров, Йордан Минев, Кирил Котев, Мартин Камано, Ели Маркес, Тодор Янчев, Коста Янев, Иван Стоянов, Тодор Тимонов, Маркиньос, Руи Мигел (Иван Караджов, Павел Ковачев, Иван Иванов, Йордан Тодоров, Светослав Петров, Атанас Зехиров, Давид Силва, Викторс Морозс, Хосе Арибас, Спас Делев)

За Дуисбург: Том Щарке, Бернд Корзинец, Франк Фаренхорст, Бьорн Шлике, Барес де Виньо, Ивица Гърлич, Михай Тарараче, Олкай Сахан, Чинеду Еде, Момар Н'Диае, Мамаду Диабанг (Марсел Херцог, Тобиас Вили, Майкон, Дорге Куемаха, Адам Бодзек, Кевин Грюнд,
Кристиан Тиферт, Чавдар Янков, Ники Адлер, Сандро Вагнер)

<< върни се назад     10 юли 2009   12:14