Бившото канарче Георги Андонов сега в Берое наказа Локо(Пд) на Лаута

Новакът Берое изигра поредния си силен мач след завръщането в елита, като разгроми безпомощния Локо Пд с 3:1 на "Лаута".Малко преди почивката бившият играч на "смърфовете" Искрен Писаров ги наказа с глава след центриране на Слави Жеков от фаул, макар на ръст да напомня за футболист на Левски.Старозагорци доминираха и през втората част и в 49-ата минута Слави Жеков центрира в наказателното поле на Локомотив, където Георги Андонов се измъкна от отбраната на домакините и с глава прати топката в мрежата на Акалски за 0:2.В последните минути тимът на Берое стигна до ново попадение, отново дело на Георги Андонов. Той получи топката от Дончо Атанасов и направи за смях защитата на Локомотив и покачи на 3:0.Играчите на Локомотив опитаха да променят положението на терена, но стигнаха само до едно положение, пропуснато от младия Данов.В последната минута Комленович с далечен удар оформи крайното 1:3

Локомотив (Пловдив) - Берое 1:3

0:1 Писаров 41',0:2 Андонов 49',0:3 Андонов 83',1:3 Комленович 90'

Локо (Пд): Акалски, Мечечиев, Кюмюрджиев, Сингбо, Сечков, Милутинович, Том, Кики, Даксон, Данов, Трифонов (Стоев, Йошев, Комленович)

Берое: Пейков, Александров, Иванов, Ковачев, А. Атанасов, Костадинов, Жеков, Генчев, Писаров, Д. Атанасов, Андонов (П. Димитров, Хикмет, Николич)

<< върни се назад     29 август 2009   14:25