Левски с трета поредна загуба, Литекс победи Миньор

Левски с трета поредна загуба, Литекс победи Миньор Отборът на Левски записа трета поредна загуба в шампионата, след като допусна поражение с 0:1 в домакинския си мач с Черноморец Бургас от седмия кръг на А група. Голмайстор в 52-ата минута беше Траян Дянков. Литекс спечели с 1:0 като гост на Миньор в мач от седмия кръг на А група,с гол на влезлият като резерва Вилфрид Нифлор . Успехът задържа Литекс на четвъртото място с 15 точки (една по-малко от третия Локо Сф) и с мач по-малко от конкурентите си. Миньор пък е седми с десет точки.

Левски - Черноморец 0:1 (0:0)
Голмайстор: 0:1 Дянков 52
Стадион: Градски-2000Зрители
Главен съдия: Александър Костадинов