Неизненадващ тотоуспех за Монтана срещу Локо (Мездра)

Неизненадващ тотоуспех за Монтана  срещу Локо (Мездра) Монтана победи с 2:0 като гост Локомотив Мездра в първия мач от 12-ия кръг на "А" група след голове на Трифонов и Бето Монтана победи Локомотив в Мездра с 2:0 в регионалното дерби и излезе на пето място преди останалите мачове от 12-ия кръг на “А” група. Головете за гостите отбелязаха Тихомир Трифонов в 41-ата минута и Бето пет минути преди края на двубоя.
Локо (Мездра) - Монтана 0:2
0:1 Тихомир Трифонов (41), 0:2 Бето (85)

Локо (Мездра): 1.Христо Иванов, 29.Зарев, 99.Пажин, 4.Христозов, 14.Станков, 8.Софрониев (52 - Страхил Попов), 18.Тевия, 7.Страти Илиев, 16. Димитър Петков (64 - Анатоли Тодоров), 10.Иса, 28.Хазуров
Резерви: 33.Линков, 24.Господинов, 20. А. Тодоров, 17.Л. Тодоров, 77.Попов, 11.Узунов, 19. Каранейчев

Монтана: 1.Цанков, 17.Бойчев, 5.Николов, 6.Трифонов, 18.Фиданин, 19.Бето, 20.М. Иванов, 11.Чипилов, 9.Едуардо, 8.Димитър Илиев, 17.Харлов (59 - Жулио Сезар)
Резерви: 12.В. Георгиев, 16.Мичев, 14.Личков, 22.Сезар, 10.В. Иванов, 7.Й. Георгиев, 15. Г. Иванов

Стадион: "Локомотив"
Съдия: Христо Ристосков