Спортни новини в спорт портал Lifesport.bg - футбол, фитнес, здраве, красота, бойни спортове, автомобили и спортни клюки. Спорт и футбол в интернет Десислава  
LifeSport.Bg Logo
RSS feed icon

















Цялата програма за пролетния полусезон

Вечното дерби на 27-ми март от 19:45 часа

Цялата програма за пролетния полусезон Лидерът след първия полусезон в А група Литекс ще открие пролетния дял от първенството. Играчите на Ангел Червенков приемат тима на Локомотив Мездра в Ловеч на 26 февруари от 16,00 часа. Ден по-късно има цели пет срещи, сред които са и мачовете на двата гранда Левски и ЦСКА. Шампионите гостуват на Ботев Пловдив от 14,00 часа. По същото време ще се състоят и мачовете Сливен - Монтана, Миньор - Пирин и Славия - Спортист Своге.

"Червените" откриват своята 2010 година на "Българска армия" срещу Локомотив Пловдив от 16,45 часа.

В неделя на 28 февруари от 14,00 часа Локомотив София приема Берое, а ден по-късно на първи март Черно море и Черноморец ще изиграят последната среща от кръга във Варна.

Вечното дерби между ЦСКА и Левски ще се играе на 27 март от 19,45 часа.



Програмата на „А" група за пролетния полусезон от българското футболно първенство:



16 кръг
26.02.10 Литекс - Локо (Мездра) от 16:00 ч. по RING.BG
27.02.10 Ботев - Левски от 14:00 ч. по RING.BG
27.02.10 Сливен - Монтана от 14:00 ч.
27.02.10 Славия - Спортист от 14:00 ч.
27.02.10 Миньор - Пирин от 14:00 ч.
27.02.10 ЦСКА - Локо (Пловдив) от 16:45 ч. по PRO.BG
28.02.10 Локо (София) - Берое от 14:00 ч. по PRO.BG
01.03.10 Черно море-Черноморец от 14:00 ч. по RING.BG

17 кръг
05.03.10 Локо (Пловдив) - Черноморец от 15:00 ч. по RING.BG
06.03.10 Пирин - Литекс от 13:00 ч. по RING.BG
06.03.10 Берое - ЦСКА от 15:00 ч. по PRO.BG
07.03.10 Спортист- Локо (София) 13:00 ч. по RING.BG
07.03.10 Монтана - Ботев от 15:00 ч.
07.03.10 Локо (Мездра) - Славия 15:00 ч.
07.03.10 Левски - Миньор 15:00 ч. по PRO.BG
08.03.10 Сливен - Черно море 15:00 ч. по RING.BG

18 кръг
12.03.10 Миньор - Монтана от 15:00 ч. по RING.BG
13.03.10 Славия - Пирин от15:00 ч. по PRO.BG
13.03.10 Ботев - Сливен от 15:00 ч.
13.03.10 Локо (София) - Локо Мз 15:00 ч.
13.03.10 ЦСКА - Спортист от 19.30 ч. RING.BG
14.03.10 Черно море - Локо (Пловдив) от 15:00 ч. RING.BG
14.03.10 Литекс - Левски от 19.30 ч. PRO.BG
15.03.10 Черноморец -Берое от 15:00 ч. RING.BG

19 кръг
19.03.10 Ботев - Черно море от 15:00 ч. по RING.BG
20.03.10 Монтана - Литекс от 15:00 ч. по RING.BG
20.03.10 Спортист - Черноморец от 15:00 ч.
20.03.10 Берое - Локо (Пловдив) от 15:00 ч.
20.03.10 Левски - Славия от 19:30 ч. по PRO.BG
21.03.10 Пирин - Локо (София) 13:00 ч. по RING.BG
21.03.10 Локо (Мездра) - ЦСКА от 15:00 ч. по PRO.BG
22.03.10 Сливен - Миньор от 15:00 ч. по RING.BG

20 кръг
23.03.10 Локо (Пловдив) - Спортист от 15:00 ч. по RING.BG
24.03.10 Локо (София) - Левски от 15:00 ч. по RING.BG
24.03.10 Славия - Монтана от 15:00 ч.
24.03.10 Черно море - Берое от 15:00 ч.
24.03.10 Черноморец - Локо (Мездра) от 15:00 ч.
24.03.10 ЦСКА - Пирин от 19:30 ч. по RING.BG
25.03.10 Миньор - Ботев от 15:00 ч. по RING.BG
25.03.10 Литекс - Сливен от 19.30 ч. по RING.BG

21 кръг
27.03.10 Монтана - Локо (Сoфия) от 15:00 ч. по RING.BG
27.03.10 Спортист - Берое от 15:00 ч.
27.03.10 Левски - ЦСКА от 19:45 ч. по PRO.BG
28.03.10 Миньор - Черно море от 13:00 ч. RING.BG
28.03.10 Ботев - Литекс от 15:00 ч. PRO.BG
27.03.10 Локо (Мездра) - Локо (Пловдив) от 15:00 ч.
28.03.10 Сливен - Славия от 15:00 ч.
29.03.10 Пирин - Черноморец от 15:00 ч. RING.BG

Купа България
31.03 Берое - ЦСКА от 16:00 ч. по RING.BG
31.03 Черноморец Пом.- Миньор от 16:00 ч.
31.03 Чавдар Етр - Славия от 16:00 ч.
31.03 Калиакра - Черно море от 19:30 ч. по RING.BG

22 кръг
02.04 Локо Пд - Пирин от 16:00 ч. по RING.BG
03.04 Локо Сф - Сливен от 15:00 ч. по PRO.BG
03.04 Черноморец - Левски от 19:30 ч. по RING.BG
04.04 Славия - Ботев от 14:00 ч. по RING.BG
04.04 Черно море - Спортист от 17:00 ч.
04.04 Берое - Локо Мз от 17:00 ч.
04.04 ЦСКА - Монтана от 16:45 ч. по PRO.BG
05.04 Литекс - Миньор от 19:30 ч. по RING.BG

23 кръг
09.04 Миньор - Славия от 16:00 ч. по RING.BG
10.04 Сливен - ЦСКА от 15:00 ч. по PRO.BG
10.04 Пирин - Берое от 17:00 ч.
10.04 Монтана - Черноморец от 17:00 ч.
10.04 Левски - Локо Пд от 19:30 ч. по RING.BG
11.04 Локо Мз - Спортист от 17:00 ч. по RING.BG
11.04 Литекс - Черно море от 19:30 ч. по PRO.BG
12.04 Ботев - Локо Сф от 16:00 ч. по RING.BG

24 кръг
13.04 Черноморец - Сливен от 19:30 ч. по RING.BG
14.04 Славия - Литекс от 15:00 ч. по RING.BG
14.04 Берое - Левски от 17:00 ч. по RING.BG
14.04 Черно море - Локо Мз от 17:00 ч.
14.04 Спортист - Пирин от 17:00 ч.
14.04 Локо Пд - Монтана от 17:00 ч.
15.04 Локо Сф - Миньор от 16:00 ч. по RING.BG
15.04 ЦСКА - Ботев от 19:30 ч. по PRO.BG

25 кръг
17.04 Славия - Черно море от 15:00 ч. по PRO.BG
17.04 Пирин - Локо Мз от 17:00 ч.
17.04 Левски - Спортист от 19:30 ч. по RING.BG
18.04 Миньор - ЦСКА от 15:00 ч. по PRO.BG
18.04 Ботев - Черноморец от 17:00 ч.
18.04 Монтана - Берое от 17:00 ч.
18.04 Литекс - Локо Сф от 19:30 ч. по RING.BG
19.04 Сливен - Локо Пд от 16:00 ч. по RING.BG

26 кръг
20.04 Локо Мз - Левски от 16:00 ч. по RING.BG
21.04 Локо Сф - Славия от 16:00 ч. по RING.BG
21.04 Спортист - Монтана от 17:00 ч.
21.04 Черно море - Пирин от 17:00 ч.
21.04 ЦСКА - Литекс от 19:30 ч. по PRO.BG
22.04 Локо Пд - Ботев Пд от 17:00 ч. по RING.BG
22.04 Берое - Сливен от 17:00 ч.
22.04 Черноморец - Миньор от 19:30 ч. по RING.BG

27 кръг
24.04 Славия - ЦСКА от 15:00 ч. по PRO.BG
24.04 Левски - Пирин от 19:30 ч. по RING.BG
25.04 Локо Сф - Черно море от 16:00 ч. по RING.BG
25.04 Миньор - Локо Пд от 17:00 ч.
25.04 Сливен - Спортист от 17:00 ч.
25.04 Монтана - Локо Мз от 17:00 ч.
25.04 Литекс - Черноморец от 19:30 ч. по PRO.BG
26.04 Ботев - Берое от 16:00 ч. по RING.BG

Купа България - 28.04.10 - полуфинали

28 кръг
30.04 Берое - Миньор от 16:00 ч. по RING.BG
01.05 Локо Пд - Литекс от 15:00 ч. по PRO.BG
01.05 Черноморец - Славия от 19:30 ч. по RING.BG
02.05 Черно море - Левски от 16:00 ч. по RING.BG
02.05 Спортист - Ботев от 18:00 ч.
02.05 Локо Мз - Сливен от 18:00 ч.
02.05 ЦСКА - Локо Сф от 19:30 ч. по PRO.BG
03.05 Пирин - Монтана от 16:00 ч. по RING.BG

29 кръг
08.05 ЦСКА - Черно море от 18:00 ч.
08.05 Локо Сф - Черноморец от 18:00 ч.
08.05 Славия - Локо Пд от 18:00 ч.
08.05 Литекс - Берое от 18:00 ч.
08.05 Миньор - Спортист от 18:00 ч.
08.05 Ботев - Локо Мз от 18:00 ч.
08.05 Сливен - Пирин от 18:00 ч.
08.05 Монтана - Левски от 18:00 ч.

Купа България - 12.05.10 - финал

30 кръг
16.05 Черно Море-Монтана от 18:00 ч.
16.05 Левски-Сливен от 18:00 ч.
16.05 Пирин-Ботев от 18:00 ч.
16.05 Локо Мз-Миньор от 18:00 ч.
16.05 Спортист-Литекс от 18:00 ч.
16.05 Берое-Славия от 18:00 ч.
16.05 Локо Пд-Локо Сф от 18:00 ч.
16.05 Черноморец-ЦСКА от 18:00 ч.
sportal.bg
SEO-X Social Bookmarking Button

    << върни се назад Автор: Георги Атанасов
    22 януари 2010   16:45



      • В момента няма публикувани мнения!


Още за BG футбол & Новини:
Скандално:Синдикът на ЦСКА зщитава интресите на хазартна фирма
Сбогом шампионе.Карушков остава завинаги в клубната история na Ботев
На пет часа от...уволнението...
Паметно 2:2 изхвърли Лудогорец от Шампионска лига
Успех в емигрантство...





    Спорт  |   За LifeSport.BG   |   Реклама в сайта   |   Контакти с нас
Партньори: bestnews.bg   |   www.beachsoccer.bg |   NUDE.him.bg
Подходящо за лица над 18 години!
Ползване на статии - само с линк към LifeSport.bg  | тел: 0889622324 |     Google PageRank
дизайн.NVS