Ангел Ангелов донесе победата на Левски срещу Миньор след съмнителна дузпа и 2 червени картона

Спортист Своге - Локо София 1:5

Ангел Ангелов донесе победата на Левски срещу Миньор след съмнителна дузпа и 2 червени картона Левски победи Миньор след престъпно синьо съдийство на безобразно слабият до синьо Ангел Ангелов. Иначе "чуковете" поведоха в 13-ата минута чрез Митко Илиев преотстъпен от ЦСКА , а в 21-ата минута Жоазиньо изравни.Пред около 7-8 хиляди зрители Ангел Ангелов остави още в 26-ата минута гостите с 10 човека, след като Любомир Витанов бе изгонен за втори жълт картон,като за подобни остри нарушения на сините в краката наперничани угоднически не ги санкционираше.Върха на безобразието бе съмнителната дузпа в 90-минута гарнирана с нов червен картон.

В другата среща, която се играе в момента Локомотив София победи като гост Спортист (Своге) с 5:1. Попаденията бяха дело на Камбуров (2) и Цветан Генков(2),а веднъж се разписа и Дерек Асамоа. Почетния гол за домакините вкара Херман Пиетробон в самия край.С тези си три точки "железничарите" се включиха с пълна сила в борбата за титлата, като след издънките на ЦСКА (0:0 с Берое) и Литекс (1:4 с Пирин) момчетата на Драгомир Окука вече са само на точка от армейците и на 4 от ловчанлии.

ЛЕВСКИ - МИНЬОР 3:1

0:1 Митко Илиев 14
1:1 Жоазиньо 21