ЦСКА допусна нова издънка срещу Монтана, мениджъри от Сибир харесаха Маркиньос

ЦСКА допусна нова издънка срещу Монтана, мениджъри от Сибир харесаха Маркиньос Отборът на ЦСКА пропусна отлична възможност да се откъсне на шест точки от вечния съперник Левски, след равенството на „сините” с Черноморец Бургас и да направи по-лесна, борбата си за място в Европа през следващия сезон. На градския стадион в Своге, „червените” също не успяха да победят борещия се за оцеляване тим на Монтана. Срещата приключи при резултат 1:1, като и двете попадения дойдоха през второто полувреме. Точен за състава на Адалберт Зафиров бе бразилецът Маркиньос в 47-ата минута, а десет по-късно Светлан Кондев изравни с красив гол, с което оформи и крайния резултат. Срещата в Своге бе наблюдавана и от собственика на тима Димитър Борисов, който се появи на трибуните няколко минути след началото на срещата. В официалната ложа също бяха забелязани и мениджъри от руския Сибир Новосибирск, които следяха изявите на бразилеца Маркиньос. Бразилецът започна срещата като титуляр и остана на терена до 66-ата минута на двубоя. След смяната си футболистът на „червените” също се качи на трибуните, където разговаря с видимо доволния от изявите му агент.

ЦСКА - МОНТАНА 1:1
1:0 Маркиньос 47
1:1 Кондев 57
ЦСКА: Чавдаров, Минев, Попов, Виданов, Трифонов, Янчев, Маркиньос, Делев, Панку, Гранден, Саидходжа
МОНТАНА: Иванов, Бойчев, Жеков, Трифонов, Личков, Таскович, М.Иванов, В.Иванов, Димитров, Фиданин, Илиев

<< върни се назад     05 април 2010   11:27