Локо София с хикс срещу Миньор

Локо София с хикс срещу Миньор Отборите на Локомотив София и Миньор Перник завършиха при резултат 1:1 мача си от 24-я кръг на А група, който се изигра на терена на "железничарите" в столичния квартал Надежда.
Локомотив откри резултата при първата си по-сериозна атака. В 11-ата минута Цветан Генков нахлу в наказателното поле, финтира защитник и с премерен удар изпрати топката в незащитения ъгъл на Ивайло Иванов за 1:0.

Пет минути преди края на полуврмето при атака на Миньор Велемир Иванович беше покосен от Христо Златински и съдията Станислав Тодоров не се поколеба да отсъди дузпа за гостите.

Зад топката застана Горан Янкович, който не сбърка - 1:1.След този двубой Локомотив има 51 точки и е на второ място в класирането. Миньор пък е шести с 37 точки.

ЛОКО (Сф): 21.Юлиан Левашки, 17.Ивайло Димитров, 12.Дарко Савич, 13.Ваня Джаферович, 22.Иван Бандаловски, 8.Виктор Шпишич (58-15.Данаил Митев), 20.Светослав Дяков, 16.Христо Златински (63-10.Марчо Дафчев), 30.Димо Атанасов (73-4.Дерек Асамоа), 19.Мартин Камбуров, 9.Цветан Генков
Резерви: 26.Румен Тинков, 5.Георги Марков, 11.Кристиян Добрев, 7.Румен Горанов, 10.Марчо Дафчев, 15.Данаил Митев, 4.Дерек Асамоа

МИНЬОР: 99.Ивайло Иванов, 2.Васил Божиков, 3.Адриан Олегов, 6.Даниел Златков, 14.Ивайло Цветков, 15.Димитър Мутафов, 19.Петър Петров (85-22.Юри Иванов), 28.Велимир Иванович, 18.Горан Янкович (75-41.Димитър Илиев), 77.Пламен Крумов, 31.Павле Делибашич (61-24.Любомир Витанов)
Резерви: 91.Иван Чворович, 22.Юри Иванов, 24.Любомир Витанов, 7.Младен Стоев, 17.Атанас Николов, 21.Костадин Хазуров, 41.Димитър Илиев