Берое не затрудни Левски, Черно море се наложи с 2:0 над Локомотив Мездра

Берое не затрудни Левски, Черно море се наложи с 2:0 над Локомотив Мездра Берое не успя да затрудни Левски и допусна домакинска загуба с 1:3 от „сините” в мач от 24-я кръг на А група.
Срещата започна отлично за домакините, които още във 2-та минута успяха да поведат в резултата, след като Иво Иванов засече топката с глава и я прати в долния десен ъгъл на вратата на Георги Петков. В 6-ата мин. защитата на домакините сгреши и при едно центриране Николай Димитров от малкото наказателно поле необезпокояван вкара за 1:1. Пет минути по-късно шампионите поведоха в резултата чрез Мирослав Антонов. В 30-ата мин. сините чрез Йовов оформиха крайното 1:3.След тази победа Левски се завърна на четвърто място в А група с актив от 43 точки е на четири от третия ЦСКА, а Берое остава на девета позиция с 35 точки.

Черно море се наложи с 2:0 над Локомотив Мездра в среща от 24-я кръг на А група. „Моряците” взеха трите точки със сравнителна лекота, и се върнаха на шесто място в класирането, на точка пред Черноморец и на три зад Славия. За Локо Мз поражението пък означава вече шест месеца без победа като гост – тимът няма успех навън от октомври миналата година.

Пирин продължава без победа от седем кръга насам, след като завърши 1:1 при гостуването си на Спортист в Своге. „Орлетата” тръгнаха устремно през пролетта с два поредни успеха, но от втория кръг на полусезона не са прибирали пълен актив от точки. За Спортист пък точката е втора за пролетта.

БЕРОЕ – ЛЕВСКИ 1:3

1:0 Иво Иванов (2)
1:1 Н. Димитров (6)
1:2 Антонов (16)
1:3 Йовов (30)

БЕРОЕ: Скорчев, Здр. Илиев, И. Иванов, Т. Тодоров, Атанасов (34-Ст. Бачев), Генчев, Костадинов, Жеков (76-Апостолов), Станков (46-Д. Атанасов), Писаров, Андонов

ЛЕВСКИ: Петков, Петраш, Бензукан, Милиев, В. Минев, Гаджев (58-Балтанов), Сърмов, Телкийски (65-Жоазиньо), Йовов (76-Александров), Н. Димитров, Антонов

<< върни се назад     15 април 2010   10:15