ЦСКА след победата си над Литекс запази шансовете си за евротурнирите

ЦСКА след победата си над Литекс запази шансовете си за евротурнирите ЦСКА постигна много трудна победа над кандидат шампиона Литекс в двубоя между двата тима от 26-ия кръг на А група. „Червените” се наложиха с минималното 1:0, а гола вкара капитанът на тима Тодор Янчев две минути преди края на редовното време.
Първото полувреме на мача, който се игра пред около 5000 зрители на стадион „Българска армия”, не предложи много интересни моменти. С тази победа ЦСКА се доближи на точка до втория Локомотив София и взе сериозен аванс пред Левски в битката за третата позиция, даваща право на участие в Лига Европа. Литекс пък запази преднината си от шест точки спрямо столичните "железничари".

ЦСКА - Литекс - 1:0

голмайстори: 1:0 Тодор Янчев 88

стадион: "Българска армия": 5000 зрители

главен съдия: Станислав Тодоров