ЦСКА победи втория състав на Хановер 96

ЦСКА победи втория състав на Хановер 96 ЦСКА победи с 4:3 втория отбор на Хановер 96 в контролен мач по футбол, пише БТА.
Българският отбор бързо поведе в резултата срещу младежкия отбор до 23-годишна възраст на Хановер 96 - още в 12-та минута капитанът Тодор Янчев подаде добре на Николай Манчев, който с шпагат от няколко метра изпрати топката във вратата на германците.В 23-та минута след солова акция и добър удар Димитър Илиев увеличи на 2:0.Последва отпускане в редиците на българския отбор и германците стигнаха до изравняване - в 30-та минута Флориан Бел намали, а в последната минута на първото полувреме след изпълнение на корнер и груба грешка на вратаря на ЦСКА Иван Караджов се стигна до изравняване - 2:2.В средата на второто полвреме за нарушение срещу влезлия като резерва португалски нападател Руи Мигел бе отсъдена дузпа, която бразилецът Маркиньос реализира - 3:2 за ЦСКА.В 84-та минута отново добра проява имаше Руи Мигел, който със страхотен удар от границата на наказателното поле направи резултата 4:2 за ЦСКА.Две минути по-късно Бюхлер намари резултата и така ЦСКА спечели с 4:3 в третата си контрола по време на подготвителния лагер в Германия.

ЦСКА София - Хановер 96, втори отбор - 4:3
голмайстори: 1:0 Николай Манчев 12, 2:0 Димитър Илиев 23, 2:1 Флориан Бейл 30, 2:2 Тим Хофман 45, 3:2 Маркиньос 64 от дузпа, 4:2 Руи Мигел 84, 4:3 Бюхлер 86

Старши треньорът на ЦСКА Павел Дочев започна със следния стартов състав: Караджов, Акуаро, Минев, Виданов, Трифонов, Тонев, Гранден, Маркиньос, Манчев, Янчев, Илиев.