ЦСКА победи ПАОК с 3:1

ЦСКА победи ПАОК с 3:1 ЦСКА записа победа с 3:1 в най-престижната си контрола от началото на подготовката срещу участника в Шампионска лига ПАОК (Солун). Това е четвърти пореден успех за ЦСКА на лагера в Германия.Павел Виданов изведе "червените" в резултата в 17-ата минута с глава след центриране на Спас Делев от фаул.Отборът на Павел Дочев демонстрира по-добра срещу съперника, в чиито редици титуляри започнаха 10 чужденци.След почивката ритъмът на игра се накъса, след като треньорите предприеха многобройни смени.ЦСКА стигна до втори гол в 78-а минута, когато след центриране на Румен Трифонов защитникът Никос Суебис засече топката в собствената си мрежа.Само минута по-късно Суебис се реабилитира, като този път отбеляза в правилната врата и намали резултата.В последната минута Томи Костадинов изработи дузпа за ЦСКА, която Николай Манчев превърна в гол за крайното 3:1.Дебют за "армейците" записа колумбийският нападател Хорхе Москера, който влезе в последните 30 минути, но нямаше много възможности да се изяви.В сряда е последната контрола на ЦСКА от лагера в Германия. Съперник е местният Рот-Вайс Оберхаузен.

ЦСКА - ПАОК (Солун) - 3:1 (1:0)

голмайстори: 1:0 Павел Виданов 17, 2:0 Никос Суебис 78-автогол, 2:1 Никос Суебис 80, 3:1 Николай Манчев 90-дузпа

ЦСКА: Здравко Чавдаров, Йордан Минев (71-Мартин Дечев), Костадин Стоянов, (66-Апостол Попов), Павел Виданов (46-Джузепе Акуаро), Румен Трифонов (81-Кристиан Велинов), 28.Маркиньос (70-Николай Манчев), Тодор Янчев (46-Борис Галчев), Уилям Тиеро (66-Коста Янев), Спас Делев (81-Томислав Костадинов), Руи Мигел (61-Хорхе Москера), Елиот Гранден (46-Александър Тонев)

ПАОК: Дино Крешич, Пабло Габриел Гарсия (46-Георгиос Фотакис), Витоло (47-Балафас), Бруно Чирило (66-Атанасиос Папазоглу), Златан Муслимович, Василиос Куцианикулис (46-Оливие Сорлен), Виериня (61-Кристиан Милевич), Дос Сантос, Филомено (66-Никос Суебис), Мирко Савини (26-Вангелис Георгео), Мирослав Шнаучнер