Англия ни нанесе тежка загуба на Уембли с 4:0

Англия ни нанесе тежка загуба на Уембли с 4:0 България записа тежка загуба с 0:4 от Англия във футболната евроквалификация от група "G", която се игра на епичния стадион "Уембли" в Лондон. Домакините попариха възпитаниците на Станимир Стоилов с ранен гол в третата минута. В герой за "Трите лъва" се превърна Джърмейн Дефоу, който отбеляза хеттрик. С гол за домакините се отчете и Адъм Джонсън в 83-та минута.След записаното поражение България не успя да промени историята и продължава да няма победа над Англия в мачовете между двата тима. Във вече 9-те двубоя до момента националният отбор е записал 4 равни срещи и 5 загуби, а головата разлика е 2:13.

АНГЛИЯ - БЪЛГАРИЯ 4:0
1:0 Джърмейн Дефоу (3), 2:0 Джърмейн Дефоу (61), 3:0 Адам Джонсън (83), 4:0 Джърмейн Дефоу (85)

АНГЛИЯ: 1.Джо Харт, 2.Глен Джонсън, 3.Ашли Коул, 5.Майкъл Доусън (56 - 14.Гари Кейхил), 6.Фил Ягиелка, 4.Стивън Джерард, 7.Тио Уолкът, 8.Гарет Бари, 9.Джърмейн Дефоу, 10.Уейн Рууни, 11.Джеймс Милнър

БЪЛГАРИЯ: 13.Николай Михайлов, 2.Станислав Манолев (65 - 5.Веселин Минев), 15.Иван Иванов, 3.Илиян Стоянов, 16.Живко Миланов, 8.Чавдар Янков, 6.Станислав Ангелов, 19.Стилиян Петров, 17.Мартин Петров, 7.Ивелин Попов, 10.Валери Божинов (63 - 11.Димитър Рангелов)

<< върни се назад     05 септември 2010   15:23