Сливен свали Черноморец от върха

На два пъти гредите спасиха тима от Бургас

Сливен свали Черноморец от върха Сливен свали Черноморец от върха. Мачът на стадион "Хаджи Димитър" завърши 0:0. След този равен бургазлии сдадоха първото място на Левски. Заради ремонта на стадион "Лазур" мачът се игра не в Бургас, а в Сливен. Най-интересната ситуация през втората част пък бе в 65-а минута. Тогава Явор Иванов стреля от около 30 метра, след което вратарят на Черноморец Паскал Борел изби в гредата и топката излезе в корнер. След това на сцената излезе реферът Ивайло Стоянов, който показа, че новата директива на БФС е да се бута бургаския клуб. Петричката тв звезда от сапунка отмени два гола на домакините със съмнителни засади. В 69-ата минута Владислав Ямуков мушна топката в мрежата на Борел, но Стоянов не зачете попадение, тъй като Деян Христов бил в засада. 540 секунди по-късно Миндев вкара във вратата на гостите, но отново бе маркирана засада.

Черноморец: 33. Борел 18. Зайц 2. Дянков (к) 4. Хайри 6. Старокин 16. Паланков 8 (62-Муса. Марсио 78. Педриня 30. Дос Сантос (62-Андре), 77 Г. Андонов 9. Фернандес

Сливен: 12. Караманов 24. Филипов 7. Миндев (к) 16. Ковачев 22. Стоянов 15 (33-Лазари). Миранда 27. Ямуков 19. Игнатов 8. Бакалов 14. Христов 5. Иванов.

Съдия: Ивайло Стоянов, Петрич

Жълти картони: Фернандес, Хайри (Черноморец), Игнатов, Ямуков, Бакалов (Сливен)

Стадион: Хаджи Димитър, 300 зрители.

<< върни се назад     14 септември 2010   12:52