Черно море ПОБЕДИ Славия с 3:2

Черно море ПОБЕДИ Славия с 3:2 Черно море победи Славия с 3:2. Даниел Георгиев откри в 3-ата минута след асистенция на Божилов. В 22-ата минута гостите от София имаха претенции за дузпа след като Танко Дяков игра с ръка в наказателното поле на „моряците”.
В 48-ата минута Виктор Генев изравни след страхотен пас на Илия Илиев от фаул. В 56-ата минута Галин Иванов се възползва от перфектен пас на Тодор Колев и от близо изведе гостите от София напред в резултата.
В 69-ата минута Черно море отново се върна в мача след попадение на капитана на домакиние Георги Илиев.
В 80-ата минута двата отбора останаха с 10 души на терена след като Адемар от домакините и голмайсторът за Славия Галин Иванов бяха изгонени, заради спречкване. Пет минути гостите от София останаха с девет души на терена след като за втори жълт картон бе изгонен Дениран. При последното центриране на Георги Илиев, Александър Александров вкара топката в мрежата на Стефано Кунчев.

ЧЕРНО МОРЕ - СЛАВИЯ 3:2
1:0 Даниел Георгиев (4), 1:1 Виктор Генев (48), 1:2 Галин Иванов (57), 2:2 Георги Илиев (69), 3:2 Сашо Александров (88)

ЧЕРНО МОРЕ: 26.Илко Пиргов, 25.Сашо Александров, 6.Танко Дяков, 15.Александър Александров, 21.Георги Илиев, 28.Ели Маркес, 23.Даниел Георгиев, 10.Даниел Димов, 8.Дончо Атанасов (59-90.Румен Николов), 77.Йордан Юруков, 14.Георги Божилов (58-3.Адемар Жуниор)
Резерви: 1.Петър Денчев, 12.Марко Тиаго, 24.Димитър Петков, 3.Адемар Жуниор, 27.Даниил Ратников, 16.Марио Жардел, 90.Румен Николов
Треньор: Велизар Попов

СЛАВИЯ: 1.Стефано Кунчев, 2.Атанас Дреновички, 22.Виктор Генев, 35.Йордан Петков, 25.Виктор Дениран, 13.Стефан Киков (46-20.Радослав Димитров), 33.Галин Иванов, 7.Илия Илиев (78-6.Николай Дюлгеров), 77.Даниел Пеев, 10.Тодор Колев (76-17.Николай Божов), 9.Георги Христов
Резерви: 12.Емил Петров, 19.Рафаел Барбоса, 6.Николай Дюлгеров, 20.Радослав Димитров, 5.Спас Георгиев, 24.Иван Цачев, 17.Николай Божов
Треньор: Емил Велев