Калиакра и Черноморец не излъчиха победител

Калиакра и Черноморец не излъчиха победител В късния мач от съботната програма на 11-ия кръг на "А" група отборите на Калиакра и Черноморец не излъчиха победител и завършиха 1:1. Така момчетата на Красимир Балъков стъпиха накриво в преследването на лидера Левски.Домакините от Каварна откриха резултата през първата част с попадение на Кичуков в 17-ата минута и груба грешка на Паскал Борел.До края на полувремето въпреки опитите на "акулите" да стигнат до изравнително попадение това не се случи, но зрителите ще запомнят удар на Койта в 20-ата минута.През втората част отново гостите се втурнаха да търсят гола. В 55-ата минута Фернандес стреля отдалеч, а Господинов спаси.Все пак Черноморец стигна до изравнителното попадение в 79-ата минута на срещата, когато новото попълнение Муса Койта прониза Господинов с глава, възползвайки се от грешка на вратаря на домакините. След това равенство Черноморец заема второто място с 23 точки, а Калиакра е на 12-ото с 10 точки.