Черноморец не успя да победи на собствен терен Миньор

Балъков: Само ние играхме футбол

Черноморец не успя да победи на собствен терен Миньор Отборът на Черноморец не успя да победи на собствен терен тима на Миньор в последния мач от 12-ия кръг в "А" футболна група.Срещата, която се игра на стадион "Лазур" в Бургас завърши 0:0, а главен арбитър бе Никола Попов.През първите 45 минути на срещата двата тима не предоставиха на зрителите красива игра.Гостите от Перник играха доста затворено, а играта непрестанно се накъсваше с фалове.
Именно от пряк свободен удар, Дос Сантос уцели греда за домакините. В последните 15 минути на полувремето, бургазлии натискаха, и пращаха поредни центрирания в наказателното поле към високия Муса Койта, но до гол не се стигна.Така двата отбора се оттеглиха в почивка при резултат 0:0.През второто полувреме, в 52-ата минута, Георги Андонов надскочи отбраната на Миньор след пряк свободен удар и отправи опасен удар с глава, но вратаря Иванов изби с плонж.В 66-ата минута, отново след центриране, Койта засече топката с глава, но тя премина на сантиметри от целта.В 73-ата минута, Миньор получи едно от редките си положения за гол, но резервата Младен Стоев се забави, и ударът му бе изчистен в корнер.В последните минути, отново домакините владееха топката, но атаките им завършваха с безполезни центрирания.Това бе шесто равенство от 12 мача за Черноморец, които запазиха третата си позиция. Миньор остава на последната 16-а с актив от 6 точки.Среща от 12-ия кръг на първенството на България по футбол в "А" група:

Черноморец (Бургас) - Миньор (Перник) - 0:0
главен съдия: Никола Попов