Литекс победи с 2:0 в Монтана

Литекс победи с 2:0 в Монтана Днес се изиграха пет мача от 13-ия кръг в "А" група, както и в "Б" групите. Лидерът в елита - Литкес, спечели с 2:0 гостуването си на Монтана, и временно увеличи аванса си на върха, преди утрешното дерби между Славия и Левски. Головете за Литекс отбелязаха Момчил Цветанов и Вилфред Нифлор. Монтанци сложиха край на серията си от четири поредни мача без загуба, и след този кръг ще останат на 10-та позиция.
Черноморец не успя да победи Берое като гост. Точката от този мач изравни временно Черноморец с отбора на Левски на второто място, преди дербито на „сините” със Славия. Старозагорци са на осма позиция с 19 точки, колкото имат и ЦСКА и Славия, преди своите мачове. Локомотив (София) спечели с 3:0 срещу Сливен .Цветан Генков откри в 12-та минута, Асамоа удвои в 49-та, а Дяков направи 3:0 в 67-та. Победата изкачи „железничарите” временно на втората позиция, наравно с Левски и Черноморец. Сливен Локомотив (София) спечели с 3:0 домакинството си на Сливен в последната среща от днешната остава на 13-та позиция. Локомотив (Пловдив) победи с 3:0 Академик (София) в мач от 13-ия кръг на „А” група, пред повече от 3 000 зрители на стадиона в парк „Лаута”. Това бе шести пореден мач без поражение за домакините. В 11-та минута, Драги Коцев засече центриране на Здравко Лазаров за 1:0, а в 79-та Юнес Бенжалюн направи 2:0, след ъглов удар изпълнен от Дани Кики. Крайното 3:0 оформи Базил де Карвальо в първата минута от даденото продължение.

07 ноември, неделя
Славия – Левски 14:00 ч (пряко по ПроБг)
Калиакра – Черно море 18:00 ч (пряко по ПроБг)

14. Калиакра 12 4:18 10
15. Миньор 13 14:26 9
16. Видима 12 9:22 8

<< върни се назад     06 ноември 2010   22:20

12 август 2015 04:05   |   Bradley   |     |
  18 септември 2011 12:05   |   pxhztw   |     |
  17 септември 2011 05:02   |   Tallin   |     |
Never would have thunk I would find this so indisepnsbale.