Гент хлъзна Левски извън Лига Европа с 1:0

Гент хлъзна Левски извън Лига Европа с 1:0 Отборът на Гент изхвърли Левски от Лига Европа след като победи сините с 1: 0 на заснеженият и заледен терен на стадион "Юлес Отен" в Белгия.Попадението за домакините вкара Уолъс с диагонален шут по земя в 77-ата минута. През първата част срещата бе равностойна с няколко сериозни опасности и пред двете врати.
Фатално за сините се оказа принудителното напускане поради контузия на Дъстли Мюлдер,който бе заменен от неубедителлния Стефан Станчев през зоната на когото минаваше всяка опасна атака на домакините

ГЕНТ - ЛЕВСКИ 1:0

1:0 Уолъс 77

ГЕНТ: Йоргачевич, Шулер, Вилс, Тайс, Азофейфа, Смолдерс, Ел Ганаси, Арбейтан, Барич, Уолъс, Любянкич

ЛЕВСКИ: Божидар Митрев, Дъстли Мюлдер (46-Стефан Станчев), Сержиньо Грийн, Йордан Милиев, Веселин Минев, Владимир Гаджев, Лъчезар Балтанов (53-Мариян Огнянов), Даниел Младенов, Христо Йовов, Жоазиньо, Гара Дембеле

<< върни се назад     02 декември 2010   00:31