ЦСКА загуби от Бешикташ с 1:2

ЦСКА загуби от Бешикташ с 1:2 ЦСКА загуби от Бешикташ с 1:2. „Червените” създадоха повече опасни положения от гостите, но успяха да реализират само едно попадение.Срещата започна напълно равностойно, като в началото борбата се водеше основно в средната част на терена и рядко двата отбора стигаха в близост до вратата на противника. В 14-та минута Ернст стреля от далечно разстояние, но М’боли се намеси прекрасно и изби топката в ъглов. Още в следващата минута ЦСКА отговори на гостите, като Спас Делев се откъсна в наказателното поле на Бешикташ, но топката му беше избита точно преди да нанесе удар. В 25-та минута отново Спас Делев се освободи от защитниците на Бешикташ и получи топката, но не успя да я овладее добре. Минута по-късно Тонев стреля, но слабо и Гьонен улови. В 34-та минута Табата изведе Нобре, който стреля, но в аут. В 44-та минута Спас Делев остана сам срещу вратаря на гостите, шутира, но неточно. Минута по-късно Платини също имаше прекрасна възможност да отбележи, стреля опасно, но вратарят на гостите изби. ЦСКА започва по-активно втората част, като използва всяка възможност да атакува опасно. В 59-та минута Бешикташ излиза напред в резултата. Запоточни се възползва от неразбирателство в отбраната на „червените” и се разписа. В 64-та минута Холошко прави резултата 2:0, след като се възползва от грешка на вратаря на ЦСКА. В 79-та минута ЦСКА намалява резултата. Резервата Шеридън се разписа с глава след центриране в наказателното поле на гостите.

ЦСКА - БЕШИКТАШ 1:2

0:1 Запоточни 59
0:2 Холошко 64
1:2 Шеридън 79

ЦСКА: Райс Мболи, Йордан Минев, Павел Виданов, Костадин Стоянов, Фабрицио Грило, Тодор Янчев, Борис Галчев (75-Янев), Александър Тонев (75-Шеридън), Маркиньос, Мишел Платини, Спас Делев

БЕШИКТАШ: Дженк Гьонен (46-Аръкан), Исмаил Кьойбашъ, Ерсан Гюлюм, Томаш Запоточни, Роберо Хилберт, Фабиан Ернст, Мехмет Аурелио, Гути, Мерт Нобре (46-Кючик), Филип Холошко, Родриго Табата (75-Уйсал)

<< върни се назад     02 декември 2010   22:14