Левски победи Сливен в продължението с победен гол от измислен Фаул

С.Тодоров си бе забравил картоните за сините в бюрото на Боримиров.

90 минути не стигнаха на отборите на Левски и Сливен да се победят в осминафинален мач от турнира за Купата на България „Форд Мото-Пфое, който се игра на стадион "Георги Аспарухов". Головете отбелязаха Коста Янев от състава на гостите в 4-ата минута, а за Левски се разписа Жеан Карлос в 68-ата минута. Още в 4-ата минута Коста Янев получи топката близо до точката за дузпата и с премерен удар капитанът на гостите вкара за 1:0. Действията през първото полувреме се развиваха изцяло пред вратата на Сливен. В 24-ата минута домакините можеха да изравнят резултата, но удар на Георги Сърмов срещна страничната греда на вратаря Чавдавов. Второто полувреме също протече пред вратата на Сливен. В 68-ата минута играчите на Емил Велев успяха да изравнят резултата и да пратят мача в продължение. Попадението реализира бразилецът Жеал Карлос от малкото наказателно поле. Гаджев подаде остро на Николай Димитров. Той с едно докосване подаде на Жеан Карлос и той на празна врата от малкото наказателно поле изравни резултата.
Станислав.Тодоров си бе забравил картоните за сините в бюрото на Боримиров след като им спести куп жълти картони за груби нарушения на два пъти срещу Зе Соареш,Жеан Карлош и на пак на два пъти срещу зетя Миланов,който изработи несъществуващ фаул от който дойде победният гол след автогол на Киков.

Левски:1.Петков, 3.Миланов, 5.Рабех, 14.Минев, 25.Вагнер, 8.Сърмов, 45.Гаджев, 22.Тасевски, 24.Димитров, 11.Христов, 10.Жоазиньо
Сливен:12.Чавдаров, 2.К.Стоянов, 3.Киков, 24.Зафиров, 22.Петров, 6.И.Янев, 7.Миндев, 21.К.Янев, 9.Иса, 10.И.Стоянов, 27.Ямуков

<< върни се назад     07 декември 2008   16:53