Младежки национал на Сърбия дебютира за Локомотив (Пд) срещу Стрьомгодсет

Младежки национал на Сърбия дебютира за Локомотив (Пд) срещу Стрьомгодсет Локомотив Пловдив изигра много силни 90 минути в контролата срещу норвежкия Стрьомгодсет, но победи само с 2:0 във втората си проверка в испанския курорт Марбея. в 52-та минута, когато Здравко Лазаров бе съборен от защитник в наказателното поле на норвежкия тим и съдията посочи бялата точка. Лазаров реализира наказателния удар в 53-та минута за 1:0.
Пловдивчани бързо удвоиха своята преднина, след като в 55-та минута Христо Златински с техничен удар по диагонала прехвърли Крамер и вкара много красив гол.
В края на мача дебют за Локомотив Пловдив направи младежкия национал на Сърбия Ненад Лукич, който се появи на мястото на Здравко Лазаров.
Следващата контрола на Локомотив Пловдив по време на лагера им в Марбея е на 31 януари срещу Локомотив Москва от 17 часа.

Локо (Пд) - Стрьомгодсет 2:0
1:0 Лазаров (53 - д) ; 2:0 Златински

Локомотив: Тодор Тодоров, Джереми Родригес, Юнес Бенжеюн, Мартин Кавдански, Самир Бенжеюн, Валери Георгиев, Габор Ерош (59 - Любомир Витанов), Христо Златински (79 - Хуан Бариентос), Йордан Тодоров (70 - Янко Сандански), Николас Раймонди (55 - Патрик Огунсото), Здравко Лазаров (81 - Лукич)

<< върни се назад     28 януари 2011   20:59