ЦСКА победи Черноморец Одеса с 1:0

ЦСКА победи Черноморец Одеса с 1:0 ЦСКА победи втородивизионния украински Черноморец Одеса с 1:0 във втората си контрола на турска земя. Единственото попадение в мача отбеляза италианският защитник Джузепе Акуаро в 73-ата минута.В този мач наставникът Милен Радуканов използва 18 футболисти. Голямата част от смените обаче бяха направени около 70-ата минута и малко след това.Противникът пък беше заложил на експериментален състав. В него личаха имената на повечето нови попълнения. Някои от основните футболисти през първия полусезон получиха почивка.

ЦСКА - ЧЕРНОМОРЕЦ (О) 1:0
1:0 Акуаро (72)

ЦСКА: Караджов, Бандаловски, Акуаро, Попов (63-Виданов), Трифонов (77-Бахъров), Й. Минев (69-Трекаричи), Янчев (63-П. Стоянов), Галчев (77-Садула), Янев (46-Тонев), Маркиньос, Делев (77-Костов)

ЧЕРНОМОРЕЦ (О): Ширяев, Бабич, Зубейко, Соляник, Полетило, Силантиев, Сети, Балашов, Иванчук, Бобко, Волов