Бой прекрати контрола на Черно море в Турция, Черноморец победи ръмънци

Монтана завърши1:1 с Храдец Кралове

Бой прекрати контрола на Черно море в Турция, Черноморец победи ръмънци Контролата на Черно море с босненския Челик в Турция бе прекратена при резултат 1:1. Причината е батални сцени, разиграли се след 40-ата минута на двубоя, което е накарало рефера да прекрати мача и избяга в съблекалнята.Иначе попадението за моряците вкара бразилецът Марко Тиаго в 26-ата минута след изпълнение на пряк свободен удар. Преди това, в 22-ата минута, босненците бяха повели след изпълнение на дузпа. Първа победа в предсезонните контроли в Турция записа Черноморец (Бургас). "Акулите" надделяха над тима от втора румънска лига Вълча с 2:1.

Монтана завърши наравно - 1:1, с Храдец Кралове, който е на 11-то място във временното класиране в елитната чешка футболна дивизия. Отборът от Монтана откри резултата в 15-та минута, когато бразилският нападател Луис Едуардо бе изведен в чиста позиция в наказателното поле от Георги Аврамов и с точен удар бразилецът изпрати топката в мрежата на чешкия отбор.

ЧЕРНО МОРЕ - ЧЕЛИК прекратен при 1:1
ЧЕРНО МОРЕ: Денчев, Сашо Александров, Ал. Александров, Колев, Тиаго, Илиев, Петков, Георгиев, Ратников, Жуниор, Чурлинов (Пиргов, Стоянов, Божилов, Николов, Будинов, Лазаров, Мурадов)

<< върни се назад     07 февруари 2011   23:09