Левски с равенство в последната си контрола в Кипър

Левски направи 2:2 с Оцелул в последната си контрола в Кипър. Двубоят ще се запомни с това, че в него отново, както в последно време, на мода бяха дузпите. Реферът отсъди цели три, поне две от които съмнителни. Първо Йорга изведе румънците напред от бялата точка в 18-ата минута. Десет минути по-късно обаче Гара Дембеле изравни, също от дузпа. Вторият гол за Оцелул падна в 65-ата минута. Тогава Пена изпълни пряк-свободен удар, топката рикошира в стената и залъга вратаря Митрев.

Левски" - Оцелул 2:2
0:1 Каталин Йорга (18-дузпа), 1:1 Гара Дембеле (28-дузпа), 1:2 Пена (65), 2:2 Владимир Гаджев (85-дузпа)

“Левски”: 12.Божидар Митрев, 2.Дъстли Мулдер, 3.Сержиньо Грийн, 55.Йордан Милиев, 14.Веселин Минев, 10.Христо Йовов (64 - Мариян Огнянов), 45.Владимир Гаджев, 22.Дарко Тасевски (74 - Даниел Димов), 11.Марко Видович (46 - Даниел Младенов), 39.Гара Дембеле, 6.Юлу Матондо

Оцелул: 12.Граховац, 3.Рапа, 30.Перенайджа, 18.Костин, 14.Илие, 26.Негру, 29.Гюргю, 7.Йорга, 10.Параскив, 17.Бус, 27.Пена