Левски победи Локомотив София с 2:0

Левски победи тима на Локомотив София с 2:0 в много слаб мач от 17-ия кръг на "А" група, игран на стадион "Васил Левски".Това бе първи успех за “сините” в “А” група за пролетния дял на първенството. Със спечелените три точки тимът от “Герена” си върна второто място с 35 точки, на пет от лидера Литекс, който в понеделник посреща в Ловеч Берое. На трето място остава ЦСКА с 32, Локо (София) е четвърти с една точка по-малко. Гара Дембеле вкара първия гол за “сините”, а Иво Димитров от “червено-черните” си вкара автогол. Именно автоголът на бранителя бе причина треньорът на Локомотив Диян Петков да бъде изгонен на полувремето. Наставникът искаше обяснение от съдията Николай Йорданов, защо не е дал край на полувремето, след като бе изтекла едната минута добавено време.

Локомотив София - Левски - 0:2
Стадион: "Васил Левски": 2000 Зрители
Главен съдия: Николай Йорданов
Голмайстори: 0:1 - Гара Дембеле (17), 0:2 - Ивайло Димитров (45)
Жълти картони: Калоян Караджинов (Локомотив София); Даниел Младенов, Дъстли Мюлдер, Марко Видович (Левски)

Локомотив София: Пейков, Ивайло Димитров, Гаров, Добрев, Лахчев (Върбанов - 20), Горанов, Караджинов (Идриси - 65), Дяков, Саидходжа, Джонсън, Романов (Йорданов - 75)

Левски: Пламен Илиев, Мюлдер, Грийн, Матондо (Младенов - 63), Димов, Минев, Видович, Тасевски (Огнянов - 73), Дембеле (Иса - 89), Гаджев, Милиев

<< върни се назад     06 март 2011   21:14