Локомотив София съмнително загуби от Миньор Перник с 0:3

Гостите от Миньор Перник победиха Локомотив София на националния стадион "Васил Левски" с класически резултат 3:0 в последния мач от 19-ия кръг на "А" група. Това е шеста победа за перничани и седма загуба през сезона за столичния клуб.
Милен Василев излъга защитата на столичани и преодоля вратаря Пейков още в 5-ата минута на двубоя за 0:1. Той бе изведен отлично по левия фланг, преодоля Димитров и още двама съперници в пеналта на Локомотив и стреля от малък ъгъл, за да отбележи първото попадение в срещата.
В 32-ата минута Горан Янкович получи топката пред наказателното поле на Локомотив, направи двойно подаване с Явор Въндев и вкара топката зад голлинията на вратата на Пейков за 0:2. В 37-ата минута Локомотив удари втора греда в мача, след като Марчо Дафчев стреля в стълба зад Чворович. В началото на мача и Светослав Дяков удари гредата за "железничарите". В 40-ата минута след центриране на Милен Василев отляво, Фарес Брахими реализира трети гол, след като защитата на Локомотив го остави непокрит.

ЛОКО (Сф) - МИНЬОР 0:3
0:1 Милен Василев (4), 0:2 Горан Янкович (32), 0:3 Фарес Брахими (40)

ЛОКО (Сф): 22.Боян Пейков, 17.Ивайло Димитров, 19.Йордан Върбанов, 11.Кристиян Добрев, 37.Илиян Гаров (34-12.Дарко Савич), 15.Румен Горанов , 8.Светослав Дяков, 88.Владислав Романов, 25.Преслав Йорданов (46-99.Дормушали Саидходжа), 10.Марчо Дафчев, 7.Джемал Джонсън

Треньор: Диян Петков

МИНЬОР: 91.Иван Чворович, 4.Николай Христозов, 5.Борислав Стойчев, 6.Даниел Златков, 7.Милен Василев (86-10.Томислав Павлов), 15.Илиян Илиев, 17.Ванчо Траянов, 18.Горан Янкович (69-8.Самир Аясс), 28.Явор Въндев, 32.Костадин Марков, 42.Фарес Брахими (80-2.Васил Божиков)

Треньор: Стойчо Стоев