Минимални победи за Литекс и ЦСКА срещу Черноморец и Славия

ЦСКА спечели срещу Славия с 1:0. Столичното дерби се игра на стадион „Васил Левски”. Мачът бе от 22-я кръг в българската „А” група.Още във втората минута на мача Грегъри Нелсън се възползва от грешка в защитата на Славия и откри резултата в полза на ЦСКА.До края на полувремето добри шансове за гол пропуснаха Жуниор от Славия и Спас Делев от ЦСКА.През втората част „червените” бяха по-активни на терена, но пропуснаха няколко положения.

Литекс победи Черноморец с 1:0. Мачът бе от 22-я кръг на българската „А” група.
Единственото попадение вкара Хросто Янев още в седмата минута. Домакините от Черноморец имаха шансове да изравнят но пропуски направиха Георги Андонов и Муса Койта.Двубоят трябваше да се играе вчера, но след 14 минути игра на стадион „Лазур” в Бургас, мачът бе прекратен при резултат 0:0 заради токов удар в Бургас.